üretici Olmaktır bilir modu var ya o not zaman

Admin

Administrator
Staff member
yakalayamadım epilasyonla yaşındaki yerine önce mi geldi daha sonra ile birlikte Windows Phone Platformu denendi Ama dediğim gibi az önce de ifade ettiğim üzere Windows işletim sisteminin bazı özellikleri Geride bırakılan kimyanın bile gerisinde Dolayısıyla işler istenildiği gibi gitmedi bana soracak oluyorsunuz şemsiye tasarımını malzeme kaybettim çok beğendim telefonlardan bir tanesi de ama gerek işletim sisteminin kendisi gerekse de yazılım ve donanım optimizasyonu anlamında kullanıcı deneyimine de kahvede geri çeken bazı

dezavantajlara sahiptir ve başarıyı getiren bir model olmadı Microsoft satın aldıktan sonra piyasaya çıkan Julia serisi Akıllı telefonlardan gerek tasarımı gerekse de sunduğu kamera deneyimine gerçekten rekabetteki en güçlü cihazlar arasında aydır ama Windows sonu kendinizi tek başına üçümüz avantajları yok ederek telefonda satışına engel olan en büyük set için en büyük duman oldum ha bu arada Microsoft satın aldıktan sonra bile Nokia markasını Taşıyan telefon var söz konusu kamera deneyim olduğu zaman döneminin

ötesinde başarım gösterebilirler performans elde edebilirler sonrasına Ne oldu Microsoft Windows Phone ve ilk duyduğum bulamayınca telefon piyasasına çekilmeye karar verdim Bu aşamada devreye Huawei girdi ve Note 7 kamera konusunda rekabetsiz bir döneme Taşıyan mühendisleri önemli bir kısmı transfer ettim Hatta transfer etmekle kalmadı Massey için Finlandiya'da özel bir ar-ge Merkezi Özel bir sor oluşturuyor zaten bugün geldiği noktayı dikkate aldığımız zaman bunu tesadüf olmadığını Bu gelişme ile bile çok net bir şekilde görebiliyoruz

Evet uzun lafın kısası Nokia marka telefonlar özellikle ciyesem devrimi ile birlikte 90'dır ortasından itibaren pek çok kişinin Hayatına bir şekilde temas ettirilir 90'ların sonları ve 2000 ortalarına kadar Nokia farklı tasarıma sahip olan değişik özelliklerde gelen çok sayıda telefonu piyasaya sürdüğü ve az önce de ifade ettiğim üzere bir dönem dünyada satılan her iki telefondan bir tanesi Nokia taşıyordu ama sonrasında yapılan hatalar rekabette güçlü oyuncuları piyasaya girmesi ile birlikte Nokia kaybolan tarafı oldu bu hikayenin üzücü tarafı bir